Termostat Nissan Primera Almera Sunny Daihatsu Toyota VW 212004M500
Opis
PASUJE CZY NIE PASUJE? SPRAWDŹ PO NUMERZE VIN!
Występowanie danego podzespołu w pojeździe nie oznacza, że jest on do niego w 100% odpowiedni. Producenci mogli stosować różne warianty części. Aby uniknąć pomyłki, zalecamy weryfikację kompatybilności po numerze nadwozia (VIN).
PARAMETRY:Temperatura otwarcia: 82 °CInformacje dodatkowe: Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców!
NUMERY ORYGINALNE (OE) / ZAMIENNIKI:Kody: 212004M500, 212004M53A, 2120069T06, 2120077A66, 2120086J00PRZEZNACZENIE I TABELA ZASTOSOWANIAPrzedmiotem oferty jest fabrycznie nowa część (zamiennik wysokiej jakości) – termostat płynu chłodzącego, przeznaczona do samochodów marek Nissan, Daihatsu, Toyota oraz VW.
Pasuje do silników: Benzyna, DieselNajczęstsze zastosowanie w silnikach: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 1.8 D, 2.0 D, 2.0 TD, 2.2, 2.8 DPasuje do nadwozia: hatchback, sedan, kombi, coupe, kabriolet, liftback, MPV, furgon, pick-up, samochód terenowyCzęść pasuje do poniższych modeli:NISSAN:100NX (B13): 1.6Almera I / II: 1.4, 1.5, 1.6, 1.8Almera Tino (V10): 1.8Primera (P10, P11, P12): 1.6, 1.8Serena (C23): 1.6Sunny II / III: 1.4, 1.6Vanette Cargo (HC 23): 1.6DAIHATSU:Charmant (A): 1.6Copen: 0.7Rocky / Taft / Wildcat: 2.0, 2.8 D, 2.8 TDTOYOTA:Avensis (T22): 1.6, 1.8, 2.0, 2.0 D, 2.0 TDCamry (V1, V2): 1.8, 2.0, 2.2, 1.8 Turbo-D, 2.0 Turbo-DCarina II / III / E / V: 1.6, 1.8, 2.0, 1.8 D, 2.0 D, 2.0 TDCelica: 1.6, 1.8, 2.0, 2.2Corona (T19, T21): 1.6, 1.8, 2.0Corolla (E7 do E11): 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.8 D, 2.0 DCressida (X6): 2.0Dyna / Dyna 100: 1.8, 2.0Hiace III: 1.8, 2.0Hilux IV / V: 1.8, 2.0, 2.2Liteace / Model F: 1.8, 2.0, 2.2, 1.8 D, 2.0 DMR2 I: 1.6Paseo: 1.5VW:Taro: 1.8, 2.2Szczegółowa lista pojazdów (wraz z rocznikami i mocą silników) znajduje się w sekcji "Pasuje do" w parametrach .
