Wycieraczki Bosch Aerotwin Przód A102s Vw T-roc
Opis
VW T-ROCPrzedmiotem naszej aukcji jest komplet nowych,oryginalnych fabrycznie zapakowanych wycieraczekrenomowanej marki BOSCH.
BOSCH AEROTWIN3 397 014 116 / 3397014116A102SWYCIERACZKI Z ORYGINALNYMI MOCOWANIAMI!!! NIE UNIWERSALNYMI !!!
Dane techniczne :Zastosowanie - przódProducent: BoschTyp: Bezprzegubowe (płaskie)Pióro kierowcy: 650 mmPióro pasażera: 475 mmZamiennik:VW: 3G1 998 002DENSO: DF-077SWF: 119 273VALEO: 577818VALEO: VM818ZASTOSOWANIE :VW T-ROC (A11)CHZJ, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2017.07 -DLAA / 1.0 TSI / 1,0 / 81 / 110 / 2020.09 -DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.11 -DADA, DPCA / 1.5 TSI 4motion / 1,5 / 110 / 150 / 2018.05 -DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.03 -DFFA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 110 / 150 / 2017.09 -DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.03 -DFHA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 140 / 190 / 2019.07 -DTRD / 2.0 TDI SCR / 2,0 / 85 / 115 / 2020.11 -CZPB, DKZA / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 140 / 190 / 2017.07 -DNUE / 2.0 R 4motion / 2,0 / 221 / 300 / 2019.09 -VW T-ROC kabriolet (AC7)DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 116 / 2019.12 -DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.12 -VW ARTEON (3H7) 2.0 TSI 4motion 206 KW 1984 CCM 280PS 2017/04-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 4motion 176 KW 1968 CCM 240PS 2017/04-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 110 KW 1968 CCM 150PS 2017/04-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 4motion 140 KW 1968 CCM 190PS 2017/05-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TDI 140 KW 1968 CCM 190PS 2017/05-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TSI 140 KW 1984 CCM 190PS 2017/05-> ...
VW ARTEON (3H7) 1.5 TSi 110 KW 1495 CCM 150PS 2017/11-> ...
VW ARTEON (3H7) 2.0 TSi 4motion 200 KW 1984 CCM 272PS 2018/09-> ...
VW ARTEON (3H7, 3H8)DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.11 - 2019.07DFGA, DBGA, DSRA, DSRB, DTSA, DTSB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.03 - 2019.11CUAA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 176 / 240 / 2017.03 - 2020.07DFHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 - 2020.06DFHA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 - 2020.06DJHC / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 206 / 280 / 2017.04 - 2020.06CZPB, DKZA / 2.0 TSI / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 -DLRB, DNUA / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 200 / 272 / 2018.04 -VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5)CZEA / 1.4 TSI 4motion / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -CUAA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 176 / 240 / 2015.05 -DDAA, DFCA, DFHA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 140 / 190 / 2015.05 -CRLB, DFEA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 110 / 150 / 2015.05 - 2017.11CUPA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 135 / 184 / 2015.07 -CHHB / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 162 / 220 / 2015.07 -DNUA / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 200 / 272 / 2018.08 -CJXA, DNFE / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 206 / 280 / 2018.11 -VW PASSAT B8 (3G2, CB2)CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 -CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 -CZEA / 1.4 TSI 4motion / 1,4 / 110 / 150 / 2015.02 -CUKC, DGEB / 1.4 GTE Hybrid / 1,4 / 115 / 156 / 2015.06 - 2018.11DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.08 -DCXA, DCZA / 1.6 TDI / 1,6 / 88 / 120 / 2014.08 -CJSA, CJSC / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2015.02 -CUAA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 176 / 240 / 2014.08 -CRLB, DFEA, DFGA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 110 / 150 / 2014.08 - 2017.11DDAA, DFCA, DFHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2014.11 -CRLB, DFGA, DBGA, DSRA, DSRB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.11 -DDAA, DFCA, DFHA / 2.0 TDI 4motion / 2,0 / 140 / 190 / 2014.11 -CUPA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2015.07 -CRLD, DFGB, DBGB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2016.01 - 2017.05CHHB, CXDA / 2.0 TSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.02 -CJXA, DNFE / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 206 / 280 / 2015.05 -DNUA / 2.0 TSI 4motion / 2,0 / 200 / 272 / 2018.09 -CZPB, DKZA, DRFA / 2.0 TSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 -VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5)CZCA / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 -CZEA / 1.4 TSI 4motion / 1,4 / 110 / 150 / 2015.02 -CUKC, DGEB / 1.4 GTE Hybrid / 1,4 / 115 / 156 / 2015.06 -DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.08 -DCXA, DCZA / 1.6 TDI / 1,6 / 88 / 120 / 2014.08 -CJSA, CJSC / 1.8 TSI /
